Kalendarz wydarzeń
Pełny kalendarz >
Kontynent Warszawa. Warszawa Wielu Kultur

Ogłoszenie : SERWIS Obiektywów Poznań, Naprawa Obiektywów Poznań

26 lutego 2018 | poniedziałek | g. 13:01

Ogłoszenia - ogólne / Poznań

Serwis obiektywów Canon, Nikon, Sony, Sigma, Tamron, Olympus, Pentax. Naprawa mechaniki, elektroniki precyzyjnej, optyki, czyszczenie. FOTOSERWIS Os. B. Śmiałego 4F, 60-682 Poznań tel. 663 599 889 www.aparatserwis.pl


Serwisujemy sprzęt foto-video, jak: aparaty cyfrowe, obiektywy, kamery video i lampy błyskowe w Poznaniu. Naprawy przeprowadzamy zawsze w najniższych możliwych kosztach, przed każdą realizacją usługi wykonujemy BEZPŁATNIE wycenę. Nasz zespół składa się z Techników z długoletnim doświadczeniem w naprawach najbardziej skomplikowanych usterek. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Więcej szczegółów oraz aktualne promocje dostępne są na naszej stronie internetowej: www.aparatserwis.pl

Skomentuj

Ogłoszenia
Aktualności
Archiwum

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.