Kalendarz wydarzeń
Pełny kalendarz >
Kontynent Warszawa. Warszawa Wielu Kultur

Ogłoszenie : STAŻ DLA STUDENTÓW Z UKRAINY I BIAŁORUSI.

28 lipca 2016 | czwartek | g. 20:20

Ogłoszenia - ogólne / Warszawa

 

Chcesz rozpocząć karierę w mediach i marketingu?

Firma zajmująca się kreowaniem mostów kulturowych między Polską a Europą wschodnią. tworzy portal internetowy, dedykowany emigrantom z Ukrainy, Białorusi i innych państw WNP.

 


Szukamy osób na staż w zespole składającym się z doświadczonych specjalistów w zakresie strategii biznesowych, reklamy, marketingu oraz PR, którzy swoje kompetencje zawdzięczają wieloletniej pracy dla wiodących na polskim rynku firm i marek.

Jeżeli:

- pochodzisz z Białorusi lub Ukrainy
- studiujesz w Polsce
- interesujesz się światem mediów, marketingu lub reklamy
- masz nie więcej niż 25 lat

prześlij nam swoje CV, napisz kilka słów dlaczego chciałbyś z nami pracować.
Dołącz do zespołu i weź udział w tworzeniu innowacyjnego biznesu opartego o nowe technologie.

Po odbyciu stażu możliwość kontynuacji współpracy na podstawie umowy o pracę.

Na aplikacje czekamy do 10.08.2016 r., uczelnie@polsha.info

Składane aplikacje powinny zawierać poniższe oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Skomentuj

Ogłoszenia
Aktualności
Archiwum

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.