Dodał: |
Aktualizacja: |

Skomentuj

Dobry wieczór piszę do Państwa szukajac pomocy nazywam sie Walentyna Loucif wyszłam za mąż 19.04.2018r znamy sie z mężem 4 lata ale od ślubu widziałam sie dopiero raz i to ja pojechałam do Algieri do męża.Moj mąż sklada o wizę i trzeci raz dostal odmowę ja otrzymałam zaproszenie na rok lecz ten czas sie skraca poniewaz zaproszenie mam od 1.10.2019r.do 30.09.2020 a moj mąż wciąż nie moze uzyskac wizy by mógł mnie odwiedzic i poznac moja rodzine kochamy sie jestesmy normalnym malzenstwem i chcemy zyc razem teraz bylam z mezem w ambasadzie skladalismy razem dokumenty mial wszystko co oczekuje wiza krajowa tz:dokument z pracy urlop na 120 dni ubezpieczenie na 120 dni bilet rejestracja 120 dni wyciag z konta ze posiada euro akt malzenstwa moje zaproszenie zdjecia i wciaz odmowa.Spotkalismy ludzi co po 5 mies malzenstwa otrzymali wize nigdzie nie pracujac.Prosze nam pomoc prosze tylko o szczescie i uratowanie malzenstwa i ocalenie zycia mojego meza znam go i wiem ze jest gotowy zrobic sobie

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.